cz en de

Vnitrostátní přepravě věnujeme stejnou pozornost jako přepravě zahraniční. Navíc si uvědomujeme nutnost být pro dopravu v rámci ČR dobře připraveni a nadstandardně vybaveni. S ohledem na specifika českého speditérského prostředí a mnohdy malou vybavenost firem jsme zareagovali novou službou a to takovou, že našimi vysokozdvižnými vozíky jsme schopni si práci složit a naložit sami a jsme připraveni přepravovat zboží i typu ADR.

Standardní součástí vybavení našich vozů jsou špičkové vysokozdvižné vozíky značky "MOFFET". Tyto vozíky jsou důmyslně spojeny při přepravě přímo s vozidlem. Tím jsme připraveni řešit problémy i těch zákazníků, kteří nedisponují odpovídající technikou. Potřebný vysokozdvižný vozík totiž vozíme s sebou!

MOFFET

Vozíky značky MOFFET jsou unikátním technický zařízením. Vžil se pro ně název "všehoschopník"! Je to označení nejen vtipné, ale především naprosto výstižné! Řeší totiž dávný problém, kde vzít na místě nakládky a vykládky manipulační techniku. Je to prosté - prostě si ji přivezete. Že bude zabírat místo určené pro náklad? Vůbec ne! V tom je právě vtip námi nabízeného řešení. Vozík se prostě připojí pomocí důmyslného mechanismu k automobilu. Navíc se složí takže zabírá minimální možné místo. Po připojení k vozidlu a připojení kabelem navíc zadní svítilny vozíku fungují jako koncová světla celého vozidla.

Připojení:

Vozík je k vlatnímu vozidlu připojen pomocí zasunutých lyžin do speciálního rámu. Tento rám je univerzální a je ho možno jednoduše namontovat pod jakékoliv nákladní auto. Rám vyžaduje minimální údržbu. Systém připojení je v detailech dobře vidět na vedlejších obrázcích.

Ovládání:

Ovládání vozíků je na vysoké úrovni a splňuje vysoké nároky současné doby. Veškeré potřebné funkce jsou přehledně zobrazeny na ergonomicky zpracovaném elktronickém řídícím panelu. Potřebné strojové funkce jsou z tohoto panelu lehce realizovatelné.

Odolnost:

Vozíky MOFFET jsou zpracovány ve špičkové kvalitě. Zvláště povrchová úprava a nátěry zaslouží zvláštní pozornost. Vzhledem k tomu, že vozík je během přepravy vystaven povětrnostním vlivům je jeho povrch ošetřen téměř dokonale. Na stroj je nejprve nanesen zinkový prášek, který se v peci tepelně zpracuje - roztaví a vytvoří stejnoměrnou vrstvu. Teprve nyní je povrch opatřen dalším práškovým nátěrem dle přání a vkusu zákazníka. Tento nátěrový proces je vyvinut a dále se zlepšuje ve spolupráci se Švédským korozním ústavem.

Vozidla, která nabízíme

tonáž: od 1,5 t - do 25 t
hydraulické čelo
hydraulická ruka
VZV MOFFET
ADR

Přívěsy jsou bez plachet, vozidla jsou vybavena vozíky MOFFET.

Chcete využít našich profesionálních služeb? Ozvěte se nám!