cz en de

Dálková doprava

Pro potřeby dálkové přepravy disponuje naše společnost spolehlivou technikou. Pro dosažení maximální efektivity udržujeme jednotný vozový park. S ohledem na potřeby moderní silniční dopravy jsme vsadili na ověřenou kvalitu vozů VOLVO. Jsme připraveni i uskutečnit přepravu zboží typu ADR.

Osobní doprava

Společnost LECHNER CZ Vám nabízí přepravu komfortními dálkovými autobusy s kapacitou 49-78 míst. Naše nabídka je vhodná pro cestovní kanceláře k dopravě do určené destinace, stejně jako pro pořádání poznávacích zájezdů. Autobusy jsou také vhodné pro různé zájmové účely, pro firmy, instituce, školy a pod. Jsme připraveni přepravit Vás v kterémkoliv ročním období ať už za poznáním, k moři nebo na hory.

Regionální doprava

Vnitrostátní přepravě věnujeme stejnou pozornost jako přepravě zahraniční. Navíc si uvědomujeme nutnost být pro dopravu v rámci ČR dobře připraveni a nadstandardně vybaveni. S ohledem na specifika českého speditérského prostředí a mnohdy malou vybavenost firem jsme zareagovali novou službou a to takovou, že našimi vysokozdvižnými vozíky jsme schopni si práci složit a naložit sami a jsme připraveni přepravovat zboží i typu ADR.

Servis