cz en de

V oblasti přepravy se pohybujeme od roku 1992. Od té doby jsme cílevědomou a soustředěnou snahou získali významné místo mezi dopravci. Naše firma je schopna pro Vás zajistit přepravu jakýchkoliv objemů zboží kamkoliv u nás i ve světě. Úzce spolupracujeme s mnoha firmami v zahraničí, což nám umožňuje dokonalou organizaci transportů. Využíváme moderní komunikační techniku a díky tomu máme prakticky neustále přehled o pohybu našich vozidel.

V oblasti přepravy a spedice nabízíme ucelené řešení, tzn. bereme na sebe nejen starost o vlastní dopravu, ale řešíme všechny problémy, které s přepravou souvisí. Pro včasné dodání zásilky do zahraničí je například nutné pečlivé ošetření v oblasti celního odbavení, které je s ohledem na měnící se předpisy mnohdy velmi komplikované. Pro řádné celní odbavení využíváme služeb zkušených celních deklarantů. V dopravní oblasti máme bohaté zkušenosti a jsme připraveni nabídnout Vám služby na vysoké úrovni.

Těžištěm naší práce stále zůstává doprava kamionová. Veškeré zásilky jež přepravujeme podléhají odpovídajícímu pojištění. Bez ohledu na pojištění jsme však při dopravě dbalí všech předpisů, které s bezpečnou dopravou souvisejí. Naší snahou je poskytovat služby na vysoké profesionální úrovni, splňujeme například podmínky pro přepravu nebezpečných nákladů „ADR" apod. S bezpečností a spolehlivostí přepravy přímo souvisí personální politika firmy. Pro dobrou fyzickou a psychickou kondici, jsme pro naše pracovníky vybudovali vlastní rekreační středisko.

Tým našich řidičů je pečlivě vybírán a neustále prověřován tak, aby bylo dosaženo maximální spolehlivosti. Pracovníci na dispečerském pracovišti jsou schopni efektivně řešit i ty nejkomplikovanější situace, o něž v oblasti přeprav není nouze. K tomu jsou samozřejmě nutné jazykové znalosti a taktéž mnoho znalostí, které se získávají pouze praxí v oboru.

Máme zkušenosti s přepravami po celé Evropě.

Pro dokonalou organizaci je nutné mít vlastní vozový park a technické zázemí na vysoké úrovni. Při výběru vozidel jsme hledali takové vlastnosti, kterých si sami ceníme: výkon, spolehlivost, bezpečnost, šetrnost k životnímu prostředí a v neposlední řadě též dlouhodobě ekonomický provoz. Logicky jsme nakonec zvolili značku VOLVO, tedy značku jež v oblasti kamionové přepravy hraje prim. Naše vozidla jsou pod stálou technickou kontrolou, díky tomu též splňujeme náročné podmínky pro přepravu nebezpečných nákladů.

Vzhledem k rostoucí konkurenci tuzemských i zahraničních speditérských firem, zaměřujeme veškeré naše úsilí k udržení a upevnění naší dobré pozice mezi dopravci. Našim opravdovým cílem je spokojený zákazník, proto si dovolujeme své služby nabídnout i Vám. V případě Vašeho zájmu uděláme vše pro to, aby jste dalším spokojeným zákazníkem byli právě Vy.

Za kolektiv pracovníků firmy LECHNER CZ, s.r.o.

Milan Lechner