cz en de

Společnost LECHNER CZ Vám nabízí přepravu komfortními dálkovými autobusy s kapacitou 49-78 míst. Naše nabídka je vhodná pro cestovní kanceláře k dopravě do určené destinace, stejně jako pro pořádání poznávacích zájezdů. Autobusy jsou také vhodné pro různé zájmové účely, pro firmy, instituce, školy a pod. Jsme připraveni přepravit Vás v kterémkoliv ročním období ať už za poznáním, k moři nebo na hory.

Vybavení

Autobusy jsou plně klimatizované s tónovanými skly. S maximálním prostorem mezi sedadly 83 cm (třída ****). Komfortní sedadla vybavena bezpečnostními pásy, každé sedadlo má individuální osvětlení. K dispozici je DVD přehrávač s několika obrazovkami. Každý autobus má bohatý úložný prostor a na palubě je toaleta.

K dispozici jsou: 

  • kuchyňka s ledničkou
  • kávovar
  • párkovařič
  • teplé a studené nápoje

Pro potřeby lyžařů jsou autobusy vybaveny skiboxem.

Pro zvýšení kapacity úložného prostoru můžeme připojit přívěsný vozík.

Už se nemusíte obávat nudy při cestě!

U vybraných autobusů může každý klient využít zabudovanou multimediálních obrazovku. Cestování je tak zpříjemněno sledováním oblíbeného filmu či seriálu, poslechem hudby, hraním zábavných her nebo surfováním po internetu. Můžete využít vlastní sluchátka nebo si sluchátka zakoupit u řidiče. Nebudete se tak navzájem rušit s ostatními a pobavíte se nezávisle dle vlastního výběru.

Posádka

Posádku autobusu tvoří řidiči s obrovskou mírou zkušeností z evropských silnic a dálnic. Řidiči jsou trvale proškolováni a díky moderním telekomunikačním prostředkům a navigaci mají vždy dokonalý přehled o dopravní situaci.

Jaká vozidla nabízíme?

Námi nabízené autobusy naleznete v sekci Vozový park

Přívěsy pro přepravu jízdních kol

Pro naše zákazníky a nadšené cestovatele, máme moderní cyklovozíky pro přepravu kol a velkého množství zavazadel.

Nabízíme:

  • Skříňový uzamykatelný přívěs pro 50 kol
  • Vozík na 30 kol
  • Skříňový vozík

Veškeré vozíky umožňují jednoduché, rychlé a pevné uložení kol.

Dotazník spokojenosti

Všeobecné smluvní podmínky LECHNER CZ, s.r.o., pro přepravu osob

Chcete využít našich profesionálních služeb? Ozvěte se nám!