Osobní doprava

Společnost LECHNER CZ Vám nabízí přepravu komfortními dálkovými autobusy s kapacitou 44-78 míst. Naše nabídka je vhodná pro cestovní kanceláře k dopravě do určené destinace, stejně jako pro pořádání poznávacích zájezdů. Autobusy jsou také vhodné pro různé zájmové účely, pro firmy, instituce, školy a pod. Jsme připraveni přepravit Vás v kterémkoliv ročním období ať už za poznáním, k moři nebo na hory.

Vybavení

Autobusy jsou plně klimatizované s tónovanými skly. S maximálním prostorem mezi sedadly 83 cm (třída ****). Komfortní sedadla vybavena bezpečnostními pásy, každé sedadlo má individuální osvětlení. K dispozici je DVD přehrávač s několika obrazovkami. Každý autobus má bohatý úložný prostor a na palubě je toaleta.

K dispozici jsou:

 • kuchyňka s ledničkou
 • kávovar
 • párkovařič
 • teplé a studené nápoje

pro potřeby lyžařů jsou autobusy vybaveny skiboxem
pro zvýšení kapacity úložného prostoru můžeme připojit přívěsný vozík

Posádka

Posádku autobusu tvoří řidiči s obrovskou mírou zkušeností z evropských silnic a dálnic. Řidiči jsou trvale proškolováni a díky moderním telekomunikačním prostředkům a navigaci mají vždy dokonalý přehled o dopravní situaci.

Jaké autobusy nabízíme?

Námi nabízené autobusy pokrývají veškeré potřeby pro cestování:

 • Autobus NEOPLAN Cityliner N1216 HD

  Obsaditelnost 44 + 2, toaleta, kuchyňka, lednice, klimatizace, zásuvka 220 V, Wi-Fi, dvd s možností přehrávání z USB disku, cd, rádio, velký zavazadlový prostor, skibox, možnost přívěsného vozíku 2500 kg, polohovací sedadla s bezpečnostními pásy, každé sedadlo je pojištěné. K dispozici je také cyklovozík pro 50 kol. Autobus splňuje normu EURO 5.

  RZ: 8B7 4400 | Kapacita: 44 + 2 místa

  Zasedací pořádek Virtuální prohlídka autobusu

 • Autobus VOLVO 9700

  Obsaditelnost 49 + 2, toaleta, kuchyňka, lednice, klimatizace, zásuvka 220 V, Wi-Fi, dvd s možností přehrávání z USB disku, cd, rádio, velký zavazadlový prostor, skibox, možnost přívěsného vozíku 2500 kg, polohovací sedadla s bezpečnostními pásy, každé sedadlo je pojištěné. K dispozici je také cyklovozík pro 50 kol. Autobus splňuje normu EURO 5.

  RZ: 9B6 4900 | Kapacita: 49 + 2 místa

  Zasedací pořádek Virtuální prohlídka autobusu

 • Autobus NEOPLAN Cityliner L

  Obsaditelnost 56 + 2, toaleta, kuchyňka, lednice, klimatizace, zásuvka 220 V, Wi-Fi, dvd s možností přehrávání z USB disku, možnost SD karty, cd, rádio, velký zavazadlový prostor, polohovací sedadla s bezpečnostními pásy, každé sedadlo je pojištěné. Skibox, přívěsný vozík 2500 kg. K dispozici je také cyklovozík pro 50 kol. Autobus splňuje normu EURO 5.

  RZ: 9B6 5600 | Kapacita: 56 + 2 místa

  Zasedací pořádek Virtuální prohlídka autobusu

 • Autobus NEOPLAN Cityliner II N 1218 HDL

  Obsaditelnost 59 + 2, toaleta, kuchyňka, lednice, klimatizace, zásuvka 220 V, Wi-Fi, dvd s možností přehrávání z USB disku, cd, rádio, velký zavazadlový prostor, polohovací sedadla s bezpečnostními pásy, každé sedadlo je pojištěné. Skibox, přívěsný vozík 2500 kg. K dispozici je také cyklovozík pro 50 kol. Autobus splňuje normu EURO 5.

  RZ: 8B6 5900 | Kapacita: 59 + 2 místa

  Zasedací pořádek Virtuální prohlídka autobusu

 • Autobus NEOPLAN Cityliner L

  Obsaditelnost 61 + 2, toaleta, kuchyňka, lednice, klimatizace, zásuvka 220 V, Wi-Fi, dvd s možností přehrávání z USB disku, cd, rádio, velký zavazadlový prostor, polohovací sedadla s bezpečnostními pásy, každé sedadlo je pojištěné. Skibox, přívěsný vozík 2500 kg. K dispozici je také cyklovozík pro 50 kol. Autobus splňuje normu EURO 6.

  RZ: 1BC 6100 | Kapacita: 61 + 2 místa

  Zasedací pořádek Virtuální prohlídka autobusu

 • Autobus NEOPLAN Skyliner N 1122/3L

  Obsaditelnost 77 + 2, toaleta, kuchyňka, lednice, klimatizace, zásuvka 220 V, Wi-Fi, dvd s možností přehrávání z USB disku, cd, rádio, velký zavazadlový prostor, polohovací sedadla s bezpečnostními pásy, každé sedadlo je pojištěné. Skibox, přívěsný vozík 2500 kg. K dispozici je také cyklovozík pro 50 kol. Autobus splňuje normu EURO 4.

  RZ: 9B7 7700 | Kapacita: 77 + 2 místa

  Zasedací pořádek Virtuální prohlídka autobusu

 • Autobus NEOPLAN Skyliner N 1122/3L

  Obsaditelnost 78 + 2, toaleta, kuchyňka, lednice, klimatizace, zásuvka 220 V, Wi-Fi, dvd s možností přehrávání z USB disku, cd, rádio, velký zavazadlový prostor, polohovací sedadla s bezpečnostními pásy, každé sedadlo je pojištěné. Skibox, přívěsný vozík 2500 kg, cyklovozík pro 50 kol. Autobus splňuje normu EURO 5.

  RZ: 8B6 7800 | Kapacita: 78 + 2 místa

  Zasedací pořádek Virtuální prohlídka autobusu

 • Autobus Setra S 431 DT

  Obsaditelnost 78 + 2, toaleta, kuchyňka, lednice, klimatizace, každé sedadlo má zabudovaný audiovizuální systém pro pouštění hudby a filmů, u každé dvojsedačky zásuvka 220 V, dále je k dispouici Wi-Fi, dvd s možností přehrávání z USB disku, cd, rádio, velký zavazadlový prostor, polohovací sedadla s bezpečnostními pásy, každé sedadlo je pojištěné. Skibox, přívěsný vozík 2500 kg, cyklovozík pro 50 kol. Autobus splňuje normu EURO 6.

  RZ: 1BR 7800 | Kapacita: 78 + 2 místa

  Zasedací pořádek Virtuální prohlídka autobusu

 • Přívěs na jízdní kola Přívěsy pro přepravu jízdních kol

  Nabízíme:
  - Skříňový uzamykatelný přívěs pro 50 kol
  - Vozík na 30 kol
  - Skříňový vozík

  Veškeré vozíky umožňují jednoduché, rychlé a pevné uložení kol.

  Pro naše zákazníky a nadšené cestovatele, máme moderní cyklovozíky pro přepravu kol a velkého množství zavazadel.

  Další fotky

Využili jste naši osobní dopravu?

V rámci zkvalitnění našich služeb, budeme moc rádi, pokud vyplníte krátký dotazník spokojenosti.

Dotazník spokojenosti

Související obrázky

Menu sekce Vozový park

Aktuality

 • Den otevřených dveří 2.3.2018

  Srdečně Vás zveme na den otevřených dveří spojený s tradičním zabijačkovým rautem, který se uskuteční v pátek 2.března 2018 od 13 hod. Připravujeme pro Vás bohaté občerstvení a zajímavý doprovodný program.

 • KOMPLETNÍ SERVIS PŘED ZIMOU

  Zima se blíží a řidiči začínají řešit výměnu kol a přípravu vozidla na zimu. Nenechávejte to na poslední chvíli. Nabízíme Vám kvalitní servis Vašich vozidel. Více o poskytovaných službách na telefonu: +420 724 469 800 nebo v přiloženém letáčku.

Další novinky »