Dálková doprava

Pro potřeby dálkové přepravy disponuje naše společnost spolehlivou technikou. Pro dosažení maximální efektivity udržujeme jednotný vozový park. S ohledem na potřeby moderní silniční dopravy jsme vsadili na ověřenou kvalitu vozů VOLVO. Jsme připraveni i uskutečnit přepravu zboží typu ADR.

Udržování vozového parku věnujeme maximální pozornost. Díky dobrému servisnímu zázemí je celkový provoz našich vozidel nejen efektivní, ale též velmi bezpečný. Naše servisní zázemí nám zaručuje bezpečnou a spolehlivou jízdu. Díky tomu můžeme být u Vás i vašich zákazníku včas. I my si plně uvědomujeme, že čas jsou peníze a hlavně nedostatkové zboží. Věřte, že na naši techniku je plné spolehnutí.

Vozidla, které nabízíme

tonáž: od 3,5 t - do 25 t

Návěsy

šířka: 2,48 m
délka: 13,60 m
výška: 2,80 - 3,00

Pro více informací k nabízeným vozidlům, prosíme, zasílejte Vaše dotazy na e-mailovou adresu: dispo@lechner.cz 

Využili jste naši dálkovou dopravu?

V rámci zkvalitnění našich služeb, budeme moc rádi, pokud vyplníte krátký dotazník spokojenosti.

Dotazník spokojenosti

Související obrázky

Menu sekce Vozový park

Aktuality

  • MOTOKÁRY PRO ŘIDIČE

    V pátek 18.5.2018 se uskutečnila firemní akce "MOTOKÁRY PRO ŘIDIČE" a byl to napínavý souboj až do samotného konce. Děkujeme za účast a těšíme se na další ročníky!

  • Poděkování za účast na dni otevřených dveří

    Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří se zúčastnili našeho dne otevřených dveří a pomohli nám tak dotvořit atmosféru akce. Věříme, že se Vám líbil doprovodný program, že Vám u nás chutnalo a budeme se těšit na shledání opět v příštím roce. Tým LECHNER.CZ

Další novinky »