Dálková doprava

Pro potřeby dálkové přepravy disponuje naše společnost spolehlivou technikou. Pro dosažení maximální efektivity udržujeme jednotný vozový park. S ohledem na potřeby moderní silniční dopravy jsme vsadili na ověřenou kvalitu vozů VOLVO. Jsme připraveni i uskutečnit přepravu zboží typu ADR.

Udržování vozového parku věnujeme maximální pozornost. Díky dobrému servisnímu zázemí je celkový provoz našich vozidel nejen efektivní, ale též velmi bezpečný. Naše servisní zázemí nám zaručuje bezpečnou a spolehlivou jízdu. Díky tomu můžeme být u Vás i vašich zákazníku včas. I my si plně uvědomujeme, že čas jsou peníze a hlavně nedostatkové zboží. Věřte, že na naši techniku je plné spolehnutí.

Vozidla, které nabízíme

tonáž: od 3,5 t - do 25 t

Návěsy

šířka: 2,48 m
délka: 13,60 m
výška: 2,80 - 3,00

Pro více informací k nabízeným vozidlům, prosíme, zasílejte Vaše dotazy na e-mailovou adresu: dispo@lechner.cz 

Využili jste naši dálkovou dopravu?

V rámci zkvalitnění našich služeb, budeme moc rádi, pokud vyplníte krátký dotazník spokojenosti.

Dotazník spokojenosti

Související obrázky

Menu sekce Vozový park

Aktuality

  • Den otevřených dveří 2.3.2018

    Srdečně Vás zveme na den otevřených dveří spojený s tradičním zabijačkovým rautem, který se uskuteční v pátek 2.března 2018 od 13 hod. Připravujeme pro Vás bohaté občerstvení a zajímavý doprovodný program.

  • KOMPLETNÍ SERVIS PŘED ZIMOU

    Zima se blíží a řidiči začínají řešit výměnu kol a přípravu vozidla na zimu. Nenechávejte to na poslední chvíli. Nabízíme Vám kvalitní servis Vašich vozidel. Více o poskytovaných službách na telefonu: +420 724 469 800 nebo v přiloženém letáčku.

Další novinky »