Vozový park

Firma Lechner CZ, s.r.o. se specializuje na dálkovou, osobní a regionální dopravu.

 • Dálková doprava

  Pro potřeby dálkové přepravy disponuje naše společnost spolehlivou technikou. Pro dosažení maximální efektivity udržujeme jednotný vozový park. S ohledem na potřeby moderní silniční dopravy jsme vsadili na ověřenou kvalitu vozů VOLVO. Jsme připraveni i uskutečnit přepravu zboží typu ADR.

 • Osobní doprava

  Společnost LECHNER CZ Vám nabízí přepravu komfortními dálkovými autobusy s kapacitou 44-78 míst. Naše nabídka je vhodná pro cestovní kanceláře k dopravě do určené destinace, stejně jako pro pořádání poznávacích zájezdů. Autobusy jsou také vhodné pro různé zájmové účely, pro firmy, instituce, školy a pod. Jsme připraveni přepravit Vás v kterémkoliv ročním období ať už za poznáním, k moři nebo na hory.

 • Regionální doprava

  Vnitrostátní přepravě věnujeme stejnou pozornost jako přepravě zahraniční. Navíc si uvědomujeme nutnost být pro dopravu v rámci ČR dobře připraveni a nadstandardně vybaveni. S ohledem na specifika českého speditérského prostředí a mnohdy malou vybavenost firem jsme zareagovali novou službou a to takovou, že našimi vysokozdvižnými vozíky jsme schopni si práci složit a naložit sami a jsme připraveni přepravovat zboží i typu ADR.

Aktuality

 • Den otevřených dveří 2.3.2018

  Srdečně Vás zveme na den otevřených dveří spojený s tradičním zabijačkovým rautem, který se uskuteční v pátek 2.března 2018 od 13 hod. Připravujeme pro Vás bohaté občerstvení a zajímavý doprovodný program.

 • KOMPLETNÍ SERVIS PŘED ZIMOU

  Zima se blíží a řidiči začínají řešit výměnu kol a přípravu vozidla na zimu. Nenechávejte to na poslední chvíli. Nabízíme Vám kvalitní servis Vašich vozidel. Více o poskytovaných službách na telefonu: +420 724 469 800 nebo v přiloženém letáčku.

Další novinky »