Vozový park

Firma Lechner CZ, s.r.o. se specializuje na dálkovou, osobní a regionální dopravu.

 • Dálková doprava

  Pro potřeby dálkové přepravy disponuje naše společnost spolehlivou technikou. Pro dosažení maximální efektivity udržujeme jednotný vozový park. S ohledem na potřeby moderní silniční dopravy jsme vsadili na ověřenou kvalitu vozů VOLVO. Jsme připraveni i uskutečnit přepravu zboží typu ADR.

 • Osobní doprava

  Společnost LECHNER CZ Vám nabízí přepravu komfortními dálkovými autobusy s kapacitou 44-78 míst. Naše nabídka je vhodná pro cestovní kanceláře k dopravě do určené destinace, stejně jako pro pořádání poznávacích zájezdů. Autobusy jsou také vhodné pro různé zájmové účely, pro firmy, instituce, školy a pod. Jsme připraveni přepravit Vás v kterémkoliv ročním období ať už za poznáním, k moři nebo na hory.

 • Regionální doprava

  Vnitrostátní přepravě věnujeme stejnou pozornost jako přepravě zahraniční. Navíc si uvědomujeme nutnost být pro dopravu v rámci ČR dobře připraveni a nadstandardně vybaveni. S ohledem na specifika českého speditérského prostředí a mnohdy malou vybavenost firem jsme zareagovali novou službou a to takovou, že našimi vysokozdvižnými vozíky jsme schopni si práci složit a naložit sami a jsme připraveni přepravovat zboží i typu ADR.

Aktuality

 • MOTOKÁRY PRO ŘIDIČE

  V pátek 18.5.2018 se uskutečnila firemní akce "MOTOKÁRY PRO ŘIDIČE" a byl to napínavý souboj až do samotného konce. Děkujeme za účast a těšíme se na další ročníky!

 • Poděkování za účast na dni otevřených dveří

  Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří se zúčastnili našeho dne otevřených dveří a pomohli nám tak dotvořit atmosféru akce. Věříme, že se Vám líbil doprovodný program, že Vám u nás chutnalo a budeme se těšit na shledání opět v příštím roce. Tým LECHNER.CZ

Další novinky »