Výrobní závod AUDI, muzeum AUDI 27. 10. 2011

Společnost LECHNER CZ, s.r.o. Vás zve do města Ingolstadt, kde se nachází sídlo automobilky AUDI. Zde budete mít jedinečnou příležitost, shlédnout přímo na výrobní lince unikátní sestavování vozidel AUDI. V komplexu budov této automobilky se nachází firemní muzeum, které je umístěno v moderní prosklené budově. Odjezd z Brna je v 8 hod, z Prahy Zličín v 10:30, z autobusového nádraží. V Plzni bude provedena exkurze pivovaru, kde budete mít možnost obědu. Do Inglostadtu přijedeme ve večerních hodinách, kolem 19 hod. Ubytování je v hotelu, možnost individuální prohlídky města. 28.10. je plánována prohlídka automobilky AUDI a muzea a odjzed do Brna. Cena čini: 2.200 Kč / 1 osoba, v ceně je zahrnuta doprava, prohlídka Pivovaru, prohlídka výrobního závodu AUDI a muzea. Cena snídaně činí 6,9 EUR, plus máte i možnost za 300 Kč připlatit si jednolůžkový pokoj. Pokoje jsou dvoulůžkové. Rezervaci místenek můžete provést na e-mail: bus@lechner.cz, záloha činí 1.000 Kč.

Související obrázky

Aktuality

  • MOTOKÁRY PRO ŘIDIČE

    V pátek 18.5.2018 se uskutečnila firemní akce "MOTOKÁRY PRO ŘIDIČE" a byl to napínavý souboj až do samotného konce. Děkujeme za účast a těšíme se na další ročníky!

  • Poděkování za účast na dni otevřených dveří

    Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří se zúčastnili našeho dne otevřených dveří a pomohli nám tak dotvořit atmosféru akce. Věříme, že se Vám líbil doprovodný program, že Vám u nás chutnalo a budeme se těšit na shledání opět v příštím roce. Tým LECHNER.CZ

Další novinky »