Pozvánka na muzikál AIDA 16. 11. 2013

Společnost LECHNER CZ, s.r.o. pořádá a zve na zájezd luxusním autobusem na muzikál AIDA, který se hraje v sobotu 16. 11. 2013.

Nejúspěšnější světový muzikál všech dob, jenž je tolik milován diváky i odbornou kritikou.

Jeden z nejdéle hraných muzikálů na Brodwayi, který získal mnoho prestižních ocenění a zařadil se mezi 10 nejlepších muzikálů. Britskými autory jsou Elton John a Tim Rice. Muzikál uchvacuje své publikum strhujícím dramatickým příběhem dvou lidí, etiopské princezny Aidy a egyptského vojevůdce Radama, jimž ve společném štěstí brání nepřátelství jejich národů, to je

AIDA


Společnost LECHNER CZ, s.r.o. pořádá v sobotu dne 16. 11. 2013 zájezd do Prahy na tento světoznámý muzikál.

Odjezd z Brna: 10:00 hod z areálu firmy LECHNER CZ, s.r.o. - možnost zaparkování vozidel a 10:15 od restaurace BOHEMA u Janáčkova divadla. Sraz účastníků je vždy 15 min. před odjezdem. Cestou zastávka na občerstvení. Návrat do Brna je plánován v pozdních nočních hodinách.

Začátek představení: 15:00 hod
Cena vstupenky včetně dopravy: 900,- Kč
Místo: Hudební divadlo Karlín, Křížíkova 10, Praha 8

Rezervace vstupenek:

E-mail: bus@lechner.cz
Mobil: 608 565 147 - pí Lechnerová Jana

Související obrázky

Aktuality

  • MOTOKÁRY PRO ŘIDIČE

    V pátek 18.5.2018 se uskutečnila firemní akce "MOTOKÁRY PRO ŘIDIČE" a byl to napínavý souboj až do samotného konce. Děkujeme za účast a těšíme se na další ročníky!

  • Poděkování za účast na dni otevřených dveří

    Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří se zúčastnili našeho dne otevřených dveří a pomohli nám tak dotvořit atmosféru akce. Věříme, že se Vám líbil doprovodný program, že Vám u nás chutnalo a budeme se těšit na shledání opět v příštím roce. Tým LECHNER.CZ

Další novinky »