Aktuality

 • CZECHBUS 2019

  Až do čtvrtka 28.11.2019 nás můžete navštívit na 9.ročníku veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky v prostorách moderního výstaviště PVA EXPO PRAHA Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany GPS: Loc: 50°7'41.662"N, 14°30'51.679"E Těšíme se na Vás v hale 2 - C 6

 • Gran Moravia

  Máte rádi sýry? Tak to jistě znáte sýr Gran Moravia, pro jehož výrobu dovážíme suroviny. Přejeme dobrou chuť!

 • Svatební oznámení

  Dne 26.10.2019 vyráží Evka a Richard (naši řidiči) na společnou jízdu životem. Přejeme jim spoustu dalších nádherných zážitků a neopakovatelných společných okamžiků na dobrodružné cestě manželstvím.

 • Výjezdní porada spojená s lovem hříbků

  Výjezdní porada s tématem "Co potřebuji k dosažení lepších pracovních výsledků" se konala 24.9.2019, kde se zaměstnanci odreagovali při sběru hub a vydatném obědu. Nechybělo večerní grilování se smaženicí jako předkrmem a přenocování v roubené historické chalupě nedaleko Nového města na Moravě. Po večeři dostal každý zaměstnanec prostor se vyjádřit, co by mu přispělo k dosažení lepších pracovních výsledků, o každém příspěvku se vedla společná diskuze.

 • Cisterny

  Pořízení nových cisteren na přepravu plynu

 • Efektivní skladování - logistika na míru

  Využijte pronájem skladu v Brně 2km křížení D1-D2 na Železné ulici s moderní skladovou plochou o celkové výměře 900 m².

 • Poděkování za účast na Dnu otevřených dveří

  Zabijačka se po roce opět vydařila. Pilo se a hodovalo - to vše za hudebního doprovodu. Děkujeme všem za hojnou účast a příští rok se na Vás opět těšíme. Tým LECHNER.CZ

 • Den otevřených dveří pro zvané 1.3.2019

  Srdečně jste zváni na den otevřených dveří 1.3.2019 spojený s bohatým zabijačkovým rautem. První ochutnávky již od 13h. Těšíme se na setkání.

 • Koupě tahačů Mercedes

  Březen 2018

 • MOTOKÁRY PRO ŘIDIČE

  V pátek 18.5.2018 se uskutečnila firemní akce "MOTOKÁRY PRO ŘIDIČE" a byl to napínavý souboj až do samotného konce. Děkujeme za účast a těšíme se na další ročníky!

 • Poděkování za účast na dni otevřených dveří

  Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří se zúčastnili našeho dne otevřených dveří a pomohli nám tak dotvořit atmosféru akce. Věříme, že se Vám líbil doprovodný program, že Vám u nás chutnalo a budeme se těšit na shledání opět v příštím roce. Tým LECHNER.CZ

 • Den otevřených dveří 2.3.2018

  Dne 2. března 2018 od 13 hodin se uskuteční den otevřených dveří spojený s tradičním zabijačkovým rautem. Připravujeme pro Vás bohaté občerstvení a zajímavý doprovodný program. Srdečně zveme naše věrné odběratele, dodavatele a příznivce firmy (kamarády), kterým chceme poděkovat za věrnost a spolupráci. V neposlední řadě jsou samozřejmě zváni i naši skvělí zaměstnanci.

 • KOMPLETNÍ SERVIS PŘED ZIMOU

  Zima se blíží a řidiči začínají řešit výměnu kol a přípravu vozidla na zimu. Nenechávejte to na poslední chvíli. Nabízíme Vám kvalitní servis Vašich vozidel. Více o poskytovaných službách na telefonu: +420 724 469 800 nebo v přiloženém letáčku.

 • NOVINKA!!!

  Abychom zvýšili Váš komfort a pohodlí po cestě, nainstalovali jsme do našeho nového autobusu na každé sedadlo obrazovku. Budete si moci pustit filmy, seriály, přečíst noviny na internetu nebo zahrát hru! Přesvědčte se sami a vyjeďte s námi na nějaký super výlet.

 • NOVÉ STŘEDISKO - SERVIS

  Od 1. 1. 2017 jsme pro Vás otevřeli nové servisní středisko - potřebujete opravit auto, autobus, náklaďák nebo kamion? U nás žádný problém.

 • PLES UPÍRŮ

  I LETOS VÁS ZVEME NA MUZIKÁL. TENTOKRÁT NA ROMANTICKÝ PŘÍBĚH Z TRANSYLVÁNIE!!!! UPÍŘI VYLEZOU ZE SVÝCH KOPEK DNE 13. 05. 2017 V 19:00 V PROSTORÁCH GOJA MUSIC HALL, PRAHA. Cena 1 100 Kč zahrnuje vstupenku a dopravu. Vstupenky je možné zarezervovat na e-mailu: bus@lechner.cz nebo na telefonu 608 565 147, odjezd v den konání ve 14:30 od firmy Lechner CZ s.r.o, Železná 18, Brno nebo v 14:50 od restaurace Bohéma u Janáčkova divadla! Tešíme se na další společný výlet!

 • Spokojení zákazníci jsou naší radostí

  Dělá nám velkou radost, pokud jsou naši klienti spokojení, jako tahle skupinka Korejských turistů, kteří si dovolenou v Evropě náležitě užili!!! 2016.5월에 체코,헝가리,오스트리아를 드라이버 라딤과 같이 하였습니다. 장거리 운전과 식사도 제때 못하는 힘든 일정에도 매우 친절하고 안전하게 운전해준 라딤에게 감사드립니다. I & my companion were Travled cz,hungary,austria last month. We thanks to Driver Radim. Because He is very friendly and safty driving inspit of long distance and hard schdule. Please talk to him "Thank you"

 • Nové tahače

  Na jaře letošního roku jsme k nám do rodiny uvítali tyhle nové krasavce, kteří už se zajeli a dělají nám radost.....

 • Pozvánka Pozvánka na muzikál Mamma Mia!

  Zveme vás na jeden z nejúspěšnějších muzikálů všech dob Mamma Mia, založený na písních ABBA. Muzikál se rozezní dne 3.10.2015 ve 14:00 v Kongresovém centru Praha. Odjezd z Brna v 9:30 z Areálu firmy LechnerCZ s.r.o., v 10:00 od restaurace Bohéma od Janáčkova divadla. Sraz účastníků vždy 10 minut před odjezdem. Návrat do Brna v pozdních večerních hodinách. Cena vstupenky včetně dopravy je 1100 kč.

 • Den otevřených dveří spojený s tradiční zabijačkou

  Srdečně Vás zveme na den otevřených dveří spojený s bohatým zabijačkovým rautem, půlnočním losováním o cenu večera, který se uskuteční v pátek 6.března 2015 od 13 hod.

 • Muzikál Fantom Opery

  Společnost LECHNER CZ, s.r.o. pořádá v sobotu dne 21.2.2015 zájezd do Prahy na muzikál Fatom Opery. Odjezd z Brna: 9:30 hod z areálu firmy LECHNER CZ,s.r.o. - možnost zaparkování vozidel. V 10:00 hod od restaurace BOHEMA u Janáčkova divadla. Sraz účastníků je vždy 10 min před odjezdem. Cestou zastávka na MELIKANĚ. Návrat do Brna je plánován v pozdních večerních hodinách. Začátek představení je ve 14 hodin. Cena vstupenky včetně dopravy činí 1 000,- Kč. Místo konání: GOJA MUSIC HALL.

 • Nový vzhled kalendáře na rok 2015.

  Nový rok, nový design.Představujeme Vám, novou tvář kalendáře Lechner CZ pro rok 2015. Opět se vydařil. Přejeme spostu šťastných dní v roce 2015.

 • Přání do Nového roku 2015!

  Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2015,Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Zároveň se těšíme na další spolupráci.

 • Poděkování za účast na přátelském posezení společnosti LECHNER CZ, s.r.o. na Hotelu Celnice Břeclav

  Vážení přátelé, obchodní partneři, děkuji Vám všem za projevenou přízeň v roce 2014 a účast na našem přátelském posezení, kde jsme snoubili vína s pokrmy za přispění sommeliera Bc.Suského, na vzpomínku Vás zvěčnil karikaturista pan Takacs a ukázkou barmanského umění Vás zaujali a pobavili studenti SŠPOS Brno, to vše za doprovodu kapely Nová tchýně.

 • Mata Hary Pozvánka na nový muzikál MATA HARI - 29. 11. 2014

  Vážení přátelé, obchodní partneři, jak se stalo u nás již tradicí v podzimních měsících, pořádáme pro vás i letos jedinečný zájezd za hvězdami naší kulturní scény. Tentokrát se můžete těšit na nový retro muzikál MATA HARI - dechberoucí vyprávění o kráse, lásce, strastech i tragedii života vášnivé femme fatale jakou MATA HARI skutečně byla.

 • 20 NEJLEPŠÍCH

  Firma LECHNER.CZ oslavila významné jubileum - své 20té narozeniny. Ano, již 20 let jsme tu pro Vás, naše klinety a vážené obchodní partnery. 20 let práce s těmi nejlepšími a 20 let práce pro ty nejlepší. Je nám velkou ctí a vážíme si Vaší dlouholeté přízně. Těšíme na dalších 20 let s Vámi!

 • Poděkování za účast na Dnu otevřených dveří

  Vážení přátelé, obchodní partneři. Děkuji za projevenou přízeň a účast na našem, již tradičním, Dnu otevřených dveří. Dovolím si doufat, že to pro Vás bylo příjemně strávené odpoledne a Vaše chuťové pohárky byly taktéž potěšeny. Příští rok se na Vás opět těšíme. Milan Lechner

 • Den otevřených dveří - 28. 2. 2014

  Vážení obchodní partneři, přátelé, jste co nejsrdečněji zváni na u nás již tradiční den otevřených dveří. Tentokrát v pátek 28. 2. 2014 od 13té hodiny. Těšit se můžete na zabijačkové speciality a příjemné setkání v prostorách naší firmy. Zájemce rádi provedeme a samozřejmě ukážeme techniku a stroje, které nám pomáhají při práci pro vás.

 • Poděkování za účast v Úvalech 25 - 26. 10. 2013

  Děkujeme Všem za účast na akci ve vinném sklepě v Úvalech, který byl spojený s ochutnávkou vín a představení nového tahače Mercedesu-benz Actros 1848.

 • Přání do Nového roku 2014

  Všem obchodním partnerům a zaměstnancům přeji, ať je rok 2014 šťastný, veselý a úspěšný, M.L.

 • Kalendář 2014

  Pro rok 2014 jsme nechali vytvořit nový vzhled kalendáře. Zobrazené hodiny představují úspěšné působení firmy LECHNER CZ, s.r.o. na trhu již 20 let, které je spojené pečlivou a zodpovědnou prací s včasnou nakládkou.

 • Soutěž o nejlepší vánoční cukroví 20. 12. 2013

  Firma LECHNER CZ s.r.o. pořádá již tradičně šestý ročník soutěže o nejlepší vánoční cukroví.

 • Poděkování za účast na muzikálu AIDA dne 16. 11. 2013

  Děkujeme všem, kteří se s námi zúčastnili světoznámeho muzikálu AIDA s hlavní představitelkou Lucií Bílou. Budeme se s Vámi těšit na další představení.

 • Hodnocení služeb zákazníky - dotazník od 1. 11. 2013

  Pro zkvalitnění našich služeb jsme vytvořili Dotazník spokojenosti, který nám pomůže zjistit Váš názor na naši firmu a její poskytované služby v dálkové, osobní a regionální dopravě. Budeme rádi, když nám věnujete krátký čas na vyplnění dotazníku. Každé ohodnocení je pro nás důležité, děkujeme.

 • Nové tahače Mercedes-Benz

  Efektivní přeprava vyžaduje nejen kvalitní řidiče, ale i dokonalá nákladní vozidla . Z tohoto důvodu firma LECHNER CZ s.r.o. rozšířila svůj vozový park v dálkové dopravě o dva nové tahače Mercedes-Benz. Jedno z předností těchto vozidel je motor v provedení Euro 6 a prostorná kabina pro pohodlí našich řidičů.

 • Poděkování za účast v Úvalech 25 - 26. 10. 2013

  Děkujeme Všem za účast na akci ve vinném sklepě v Úvalech, který byl spojený s ochutnávkou vín a představení nového tahače Mercedesu-benz Actros 1848.

 • Emisní norma Euro 6

  Již od září 2013 firma Lechner CZ, s.r.o. nakupuje vozidla s emisní normou Euro 6.

 • Večírek pro zákazníky - Úvaly 25 - 26. 10. 2013

  Jako každý rok, tak i letos připravuje pan Lechner večírek pro naše zákazníky jako poděkování za celoroční přízeň. Tentokrát zve na sklenku vína do sklepa v Úvalech.

 • Pozvánka na lyžařský zájezd do oblasti Silvretta Arena 26. - 30. 3. 2014

  Naše společnost ve spolupráci s MD Consulting, si Vás dovoluje pozvat na zájezd do oblasti Silvretta Arena v Rakousku.

 • Poděkování za účast na zájezdu do Maďarska 26 - 28. 7. 2013

  Děkujeme všem, kteří se zúčastnili zájezdu do Maďarska za poznáním, gastronomií, lázněmi a předevšim GRAND PRIX Maďarska Formule 1.

 • Zájezd do Maďarska za poznáním, gastronomií, lázněmi a především Grand Prix Maďarska Formule 1

  Velice si vážím Vaší účasti na našem poznávacím, sportovním a odpočinkovém víkendu. S panem Radovanem Podhorským (náš průvodce) jsme pro Vás připravili snad zajímavý program.

 • Pozvánka na muzikál AIDA 16. 11. 2013

  Společnost LECHNER CZ, s.r.o. pořádá a zve na zájezd luxusním autobusem na muzikál AIDA, který se hraje v sobotu 16. 11. 2013.

 • Virtuální prohlídky autobusů - od května 2013

  Jako novinku jsme si pro naše zákazníky připravili virtuální prohlídky autobusů. Můžete si zde prohlédnou vnitřní vybavení všech nabízených autobusů společnosti LECHNER CZ, s.r.o.

 • WIFI - od května 2013

  Pro příjemnou cestu ve všech autobusech nabízíme možnost připojení bezdrátového internetu přes WIFI po celém území ČR.

 • Poděkování za účast na horách Tesero 13 - 18. 3. 2013

  Děkujeme Všem, kteří se zúčastnili zájezdu na horách.

 • Nové autobusy NEOPLAN

  Pro zkvalitnění našich služeb a pro pohodlné cestování jsme v únoru koupily pro naše zákazníky nové luxusní autobusy NEOPLAN Cityliner II N 1218 HDL určený pro 59 + 2 osob a NEOPLAN Skyliner N 1122/3L určený pro 78 + 2 osob.

 • Poděkování za účast na Dni otevřených dveří dne 1. 3. 2013

  Děkujeme Všem za účast na akci Den otevřených dveří, který byl spojený s tradiční zabíjačkou, prohlídkou firmy a představení nového autobusu Neoplan.

 • Den otevřených dveří 1. 3. 2013

  spojený s tradiční zabíjačkou, prohlídkou firmy a představení nového autobusu Neoplan

 • Pozvánka Tesero 13 - 18. 3. 2013

  Naše společnost ve spolupráci s MD Consulting, si Vás dovoluje pozvat na zájezd do střediska Val di Fiemme v Itálii.

 • Kalendář 2013

  Pro rok 2013 máme nový design kalendáře.

 • Školení řidičů 27. 12. 2012

  Dne 27.12.2012 proběhlo na naší firmě v Brně školení řidičů dle vyhlášky 561 , obsluha digi.tachografů a hospodárná jízda.

 • Večírek pro zákazníky - Sloup 31. 11. - 1. 12. 2012

  Jako každý rok, tak i letos připravil pan Lechner večírek pro stávající i nové zákazníky. Tentokrát jsme zavítali do obce Sloup (okres Blansko) do hotelu Stará škola. Akce byla doprovázena hudbou, sommeliérem, který přichystal ukázku snoubení jídel z podzimní kuchyně se zajímavými víny. Druhý den byla prohlídka jeskyně na Macoše.Děkujeme všem, kteří se s námi zůčastnili.

 • Poděkování za účast na muzikálu Bídníci 24. 11. 2012

  Děkujeme Všem, kteří se s námi zúčastnili a budeme se těšit zase příště.

 • 24.11.2012 Muzikál BÍDNÍCI

  Zveme Vás na světoznámý muzikál Bídníci. Pojeďte s námi do Prahy našim luxusním autobusem. Již vyprodáno

 • IAA v Hannoveru

  Mezinárodní veletrh užitkových vozidel IAA je největší akcí svého druhu na světě a tak jsme tam nemohli chybět. Fotografie z akce jsou k nahlédnutí ve fotogalerii.

 • Pan řidič 28. 9. 2012

  Dne 28.9.2012 proběhlo na firmě loučení s létem se soutěží o "Pana řidiče". Více fotografií naleznete ve fotogalerii.

 • Dohledový audit 6. 6. 2012

  Dne 6.6.2012 úspěšně proběhl ve společnosti LECHNER CZ, s.r.o. Dohledový audit, který byl v souladu v souladu s požadavky normy ISO 9001: 2008.

 • MOST 19.5.2012 - Školení bezpečné a ekonomické jízdy

  Školení řidičů,bylo po vyhodnocení výsledků ukončeno bowlingovým turnajem.

 • Výsledky soutěže ze zájezdu Tessero 28. 3. - 2. 4. 2012

  Děkujeme všem účastníkům lyžařského zájezdu do Italských hor Tessero. Věříme, že jste si zasportovali, užili si sluníčka a trochu zábavy. V sekci fotogalerie naleznete fotky ze zájezdu. Výherci gratulujeme a příští rok obdrží na zájezd slevu. Budeme se těšit na setkání i příští rok.

 • Zabíjačkové hody 2. 3. 2012

  Dne 2.3.2012 proběhly na firmě tradiční zabíjačkové hody. Celý den byl provázen dobrým jídlem,pitím a veselou náladou.Fotografie z akce naleznete ve fotogalerii.

 • NEOPLAN N1216HD CITYLINER

  Pro zkvalitnění našich služeb a pro pohodlné cestování, jsme pro naše VIP zákazníky v únoru koupili nový luxusní autobus NEOPLAN N1216HD CITYLINER.

 • Školení řidičů 25. 2. 2012

  Dne 25.2.2012 proběhlo na naší firmě v Brně školení Pracovní režim řidičů dle Nařízení (ES) 561/2006 od společnosti DEKRA Automobil a.s.. Proškoleni byli naši dispečeři a řidiči.

 • Světoběžník 14. 1. 2012

  Dne 14.1.2012 byl před naši firmu nainstalován " SVĚTOBĚŽNÍK " od známého uměleckého kováře pana Pavla Tasovského. K vytvoření tohoto díla , využil pan Tasovský klikovou hřídel z tahače Volvo.Fotografie k nahlédnutí ve fotogalerii.

 • Tradiční zabíjačkové hody 2. 3. 2012

  Rádi bychom pozvali všechny zaměstnance, přátele, kamarády a spolupracovníky firmy na tradiční zabíjačkové hody, které se budou konat dne 2.3.2012 ve firmě LECHNER CZ, Železná 18, v Brně. Prasata se začnou zpracovávat v 5 hod ráno a první ochutnávka začíná v 11 hod. Program bude provázen dobrým jídlem, které se bude podávat celý den, pitím a veselou náladou.

 • Kalendář 2012

  Pro rok 2012 jsme vytvořili nový design kalendáře.

 • 23.12.2011 - Přání do Nového roku

  Všem obchodním partnerům a zaměstnancům přeji, ať je rok 2012 šťastný, veselý a úspěšný, M.L.

 • 23.12.2011 - Poděkování

  Děkujeme všem, kteří se s námi zúčastnili našich akcí ( muzikály, výrobní závod Audi a návštěva Plzeňského pivovaru, večírek pro zákazníky ) v roce 2011. Budeme se těšit na další společně strávené chvíle i v roce 2012.

 • Vánoční cukroví 2011

  Jako každý rok, tak i v roce 2011 jsme pořádali soutěž v ochutnávce vánočního cukroví.

 • Zájezd do Italských hor Tesero 28.3. - 2. 4. 2012

  Naše společnost ve spolupráci s CK MD Consulting, si Vás dovoluje pozvat na zájezd do střediska Val di Fiemme v Itálii.

 • Muzikál Kat Mydlář 19. 11. 2011 - VYPRODÁNO

  Muzikál Kat Mydlář který se bude konat dne 19.11. v Praze, je již vyprodán.

 • Večírek pro zákazníky - Zaječí 4.11.2011

  Jako každý rok, tak i letos připravil pan Lechner večírek pro stávající i nové zákazníky. Tentokrát jsme zavítali do obce Zaječí ( okres Břeclav ) do vinařství U Kapličky. Akce byla provázena hudbou, ochutnávkou vína, dobrého jídla a nálady. Děkujeme všem, kteří se s námi zůčastnili a budeme se těšit i příští rok.

 • Pivovar + Audi 28. 10. 2011

  Děkujeme všem, kteří se s námi zůčastnili výletu do Plzeňského pivovaru a Německého výrobního závodu Audi. Budeme se těšit opět příští rok.

 • Externí audit 19. 10. 2011

  Dne 19. 10. 2011 ve firmě úspěšně proběhl externí audit "DTQS" (DEKRA Transposrt Quality System ADR). Cílem externího auditu bylo prověření existence efektivních nástrojů a mechanismů k zajištění enviromentální bezpečnosti, ochraně zdraví a jakosti přepravních služeb dle auditovaných činností.

 • VC F1 Maďarsko 30 - 31. 7. 2011

  Za dobře odvedenou práci nás pan Lechner odměnil výletem do Maďarska na VC F1 ve dnech 30.-31.7.2011. Pánové měli možnost shlédnout naživo VC F1 a dámy si užívaly relaxační pobyt ve **** hotelu Ramada.

 • Duben 2011

  Poděkování a odměna za 15 letou věrnost a poctivou práci podniku.

 • 19.11.2011 Muzikál Kat Mydlář

  Zveme Vám na muzikál Kat Mydlář do Prahy naším luxusním autobusem.

 • 8.10.2011 Muzikál Touha

  Pojďte společně s námi shlédnout muzikál Touha do Prahy naším luxusním autobusem.

 • Výrobní závod AUDI, muzeum AUDI 27. 10. 2011

  Společnost LECHNER CZ, s.r.o. Vás zve do města Ingolstadt, kde se nachází sídlo automobilky AUDI. Zde budete mít jedinečnou příležitost, shlédnout přímo na výrobní lince unikátní sestavování vozidel AUDI. V komplexu budov této automobilky se nachází firemní muzeum, které je umístěno v moderní prosklené budově. Odjezd z Brna je v 8 hod, z Prahy Zličín v 10:30, z autobusového nádraží. V Plzni bude provedena exkurze pivovaru, kde budete mít možnost obědu. Do Inglostadtu přijedeme ve večerních hodinách, kolem 19 hod. Ubytování je v hotelu, možnost individuální prohlídky města. 28.10. je plánována prohlídka automobilky AUDI a muzea a odjzed do Brna. Cena čini: 2.200 Kč / 1 osoba, v ceně je zahrnuta doprava, prohlídka Pivovaru, prohlídka výrobního závodu AUDI a muzea. Cena snídaně činí 6,9 EUR, plus máte i možnost za 300 Kč připlatit si jednolůžkový pokoj. Pokoje jsou dvoulůžkové. Rezervaci místenek můžete provést na e-mail: bus@lechner.cz, záloha činí 1.000 Kč.

 • Dohledový audit 6. 6. 2011

  Dne 6.6.2011, naše společnost LECHNER CZ, s.r.o. prošla úspěšně kontrolou Dohledového auditu. Systém řízení jakosti byl posouzen a shledán v souladu s požadavky normy ISO 9001:2008.

 • Nový návěs 3. 6. 2011

  Dne 3.6.2011, jsme koupili pro našeho stávajíciho zákazníka nový návěs pro přepravy masa ve visu.

 • Cyklovozík pro osobní přepravu 2. 5. 2011

  Pro naše zakázníky a nadšené cestovatele, jsme koupili nový cyklovozík pro přepravu kol a velkého množství zavazadel.

 • Kočárek

  V dubnu byl našemu dlouholetému zaměstnanci a kolegovi věnován kočárek pro dvojčata. Naše firma v porovnání velikostí s ostatními firmami v Evropě, jako jediná má nejvíce narozených dvojčat ( pět párů ).

 • Školení

  Pro zvýšení kvality naši práce, jsme vyškolili naše řidiče Pro zákaznické chování.

 • Nová vozidla

  Pro našeho stálého zákazníka, jsme v březnu koupili nová vozidla o síle 500 koní a normou EEV pro přepravy masa ve visu.

 • Hydraulická ruka

  V březnu jsme koupili nové vozidlo s hydraulickou rukou pro přepravu ADR pro středisko Ústí.

 • Zabíjačka 4. 3. 2011

  4.3.2011 jsme pro naše přátele, blízké a zaměstnance uspořádali zabíjačku.

 • Zájezd Tessero - vyhodnocení soutěže

  Děkuji všem účastníkům, kteří se s námi zůčastnili zájezdu do Italských hor. Na zájezdě v Italských horách, jsme si letos připravili pro naše cestující a zároveň nadšence v lyžování soutěž, kdo nejvíc najede km. Na prvním místě se umístil pan Smetana Josef s číslem skipasu 40213, který nalyžoval 195 km. Získává tak od nás poukaz v hodnotě 500 Kč na zájezd v příštím roce. Z dalších skipasů jsme vylosovali za pomoci notáře, skipas č.40248 - pan Borkovec, který vyhrál možnost starat se o pitný režim všech cestujících příští rok při jízdě tam i zpět do Italských hor. Na společně strávené chvíle a aktivní lyžování se budu těšit i v příštím roce.M.L. Vyhodnocení

 • PF 2011 - Poděkování

  Děkuji všem našim obchodním partnerům a zaměstnancům za úspěchy dosažené v roce 2010. M.L.

 • 22.12.2010 - Vánoční cukroví

  22.12. 2010 jsme pořádali soutěž ve Vánočním cukroví.

 • 20.12.2010 - Přání do Nového roku

  Všem obchodním partnerům a zaměstnancům přeji, ať je rok 2011 šťastný, veselý, úspěšný, klidný, zkrátka DOBRÝ. M.L.

 • 1.12.2010 - Poděkování

  Děkujeme všem, kteří se s námi zúčastnili našich akcí ( technické muzeum Sinsheim, výrobní závod a muzeum Audi, muzikály ) v roce 2010. Budeme se těšit na další společně strávené chvíle i v roce 2011.

 • 1.12.2010 - Nový kalendář

  Dne 1.10.2010, jsme si nechali vyhotovit nový vzhled kalendáře. Naše vize do roku 2011: - Pohoda pro cestování autobusem - Vytrvalost na cestách - Spolehlivost techniky - Výkon řidičů. Všechny tyto vlastnosti jsou provázeny i bezpečností našich zaměstnanců, kteří obdrželi ochranný balíček.

 • 2011 Zájezd do italských hor Tessero - VYPRODÁNO

  Naše společnost ve spolupráci s CK MD Consulting, si Vás dovoluje pozvat na zájezd do střediska Val di Fiemme v Itálii.

 • Nákup amerických kamen 1. 11. 2010

  Pro teplo na firmě, jsme si pořídili americká kamna, která mají velikost 14 a výhřevnost 400 m3. Kamna byla vyrobena v roce 1916 a v roce 2010 zrestaurována českým odborníkem. Tato kamna jsou známa svojí revolucí ve vytápění.

 • 17.11.2010 Výrobní závod AUDI - VYPRODÁNO

  Vážení přátelé, zájezd do Ingolstadtu na prohlídku výroby AUDI, který pořádá naše firma, je již vyprodán. Tento zájezd budeme opět pořádat příští rok.

 • 27.11.2010 Technické muzeum Speyer

  V technickém muzeu ve Speyeru, zažijete historii techniky. Můžete si zde prohlédnout výstavní kus Apollo, raketoplán BURAN, včetně prohlídky interiéru Boeing 747. Dále na vás čekají výstavní skvosty např. ponorky, lodě, požární technika, zemědělská technika atd.. V Muzeu se nachází 3D kino IMAX. Odjezd je z Brna v 1 hod od Janáčkova divadla, z Prahy ve 3,15 z autobusové zastávky U Wilsonova nádraží a z Plzně ve 4,30 z parkoviště Náměstí Emila Škody Cena činí: 950 Kč / 1 osoba + vstup, (děti do 5 let zdarma, 6-14 let 11 Eur, ostatní 14 Eur) Rezervaci místenek můžete provést na e-mail: lechnerova@lechner.cz Více info na http://speyer.technik-museum.de

 • 13.11.2010 Muzikál Baron Prášil - VYPRODÁNO

  Vážení přátelé, muzikál Baron Prášil, pořádaný naší firmou je již vyprodán.

 • Výrobní závod a muzeum AUDI 17. 11. 2010

  Společnost LECHNER CZ, s.r.o. pořádá zájezd do města Ingolstadt, kde se nachází sídlo automobilky AUDI. Zde budete mít jedinečnou příležitost, shlédnout přímo na výrobní lince unikátní sestavování vozidel AUDI. V komplexu budov této automobilky se nachází firemní muzeum, které je umístěno v moderní prosklené budově. Odjezd je z Brna ve 2 hod od Janáčkova divadla, z Prahy ve 4,15 z autobusové zastávky U Wilsonova nádraží a z Plzně v 5,30 z parkoviště Náměstí Emila Škody. Cena čini: 800 Kč / 1 osoba vč. vstupu. Rezervaci místenek můžete provést na e-mail: lechnerova@lechner.cz

 • dotace 2010

  Naše společnost získala 12.4.2010 dotaci v rámci Operačního programu Podnikání a inovace (OPPI) cestou Ministerstva průmyslu a obchodu. Cílem dotace je zlepšení tepelně technických vlastností administrativní haly, Železná 18. Na základě žádosti o poskytnutí dotace, byl projekt uznán za přijatelný a způsobilý k poskytuntí dotace v souladu s cíly programu Eko-energie-dotace. Projekt je spolufinancován v rámci prioritní osy 3. Efektivní energie, oblasti podpory 3.1. Na dotaci se podílí Evropská unie e Evropský fond pro regionální rozvoj.

 • Pozvání na muzikál Baron Prášil 13. 11. 2010

  Pojďte společně s námi vzhlédnout příběh plný citů, napětí i humoru , ale hlavně příběh naprosto srozumitelný jak dospělým, tak i dětským divákům. Společnost LECHNER CZ, s.r.o. pořádá dne 13.11.2010 zájezd do Prahy na muzikál Baron Prášil.

 • Technické muzeum Sinsheim 6. 11. 2010

  Zveme všechny milovníky automobilů, motocyklů, lokomotiv a letadel do muzea v Německém Sinsheimu dne 6.11. 2010., kde si můžete prohlédnout unikátní expozice automobilů ( osobních, sportovních soutěžních speciálů ), motocyklů a letadel. U letadla TU 144, je možnost prohlídky interiéru. Nebude chybět ani expozice vojenské techniky. Nakonec můžete navštívit i 3D kino IMAX, které se nachází přímo v areálu muzea. Odjezd je z Brna v 1 hod od Janáčkova divadla, z Prahy ve 3,15 z autobusové zastávky U Wilsonova nádraží a z Plzně ve 4,30 z parkoviště Náměstí Emila Škody. Cena činí: 900 Kč / 1 osoba + vstup (děti do 5 let zdarma, 6-14 let 11 Eur, ostatní 14 Eur) Rezervaci místenek můžete provést na e-mail: lechnerova@lechner.cz Více info na http://sinsheim.technik-museum.de

 • Školení bezpečnosti jízdy 30. 10. 2010

  Dne 30.10.2010, jsme vyslaly naše řidiče na speciální zaškolovací kurz, který se konal v Brně. Jednalo se o kurz Bezpečnosti a ekonomiky jízdy pro nákladní vozidla.

 • Školení řidičů 2 - 3. 10. 2010

  Dne 2.10. - 3.10. 2010 vyslala naše firma řidiče na školení o Bezpečnosti jízdy a ekonomické jízdy, které se konalo v Bílovicích. Školení bylo poté zakončeno bowlingovým turnajem.

 • Kurz bezpečné jízdy 21. 9. 2010

  21.9.2010 jsme vyslaly naše techniky na speciální zdokonalovací kurz zaměřený na výcvik řidičů ve Vysokém Mýtu. Jednalo se o kurz bezpečné jízdy ( "škola smyku") s osobními i nákladními vozidly.

 • Nákup nové techniky 1. 9. 2010

  Dne 1.9.2010 naše firma rozšířila vozový park pro stávajícího zákazníka nákupem nové techniky. Vozidlo má 500 koní a je vybaveno mrazákem pro přepravy masa ve visu

 • Autoškola národa 21. 8. 2010

  21.8. 2010, se naše firma zúčastnila pořadu autoškola národa. Dva naši zaměstnanci si tak mohli vyzkoušet v přímém přenosu řešit dopravní situace a uvědomit si " jaký jsem řidič". Dopravní situace pocházejí z reálného provozu a jsou živě animovány 3D technologií.

 • Ochranná známka 15. 7. 2010

  Naše firma získala dne 15.7.2010 certifikát Ochranné známky. Tímto se pro naše nové i stávající zákazníky odlišujeme od ostatních firem, které na trh přinášení stejné nebo podobné služby.

 • Interní audit 18. 6. 2010

  Dne 18.6.2010 , jsme úspěšně absolvovali Interní audit systému řízení jakosti dle normy ISO 9001:2008

 • Akreditace 24. 7. 2008

  dne 24.7.2008 získala firma akreditaci k provozování školícího střediska.

 • Nákup nového vozidla 1. 6. 2010

  Dne 1.6.2010 naše firma rozšířila vozový park pro stávajícího zákazníka nákupem nové techniky. Vozidla mají 500 koní a většina z nich jsou vybavena mrazáky pro přepravy masa ve visu.

 • Děkujeme za účast na Dnu otevřených dveří

  Vážení přátelé, obchodní partneři. Děkuji za projevenou přízeň a účast na našem, již tradičním, Dnu otevřených dveří. Dovolím si doufat, že to pro Vás bylo příjemně strávené odpoledne a Vaše chuťové pohárky byly taktéž potěšeny. Příští rok se na Vás opět těšíme. Milan Lechner

 • Poděkování za účast na Dnu otevřených dveří

  Vážení přátelé, obchodní partneři. Děkuji za projevenou přízeň a účast na našem, již tradičním, Dnu otevřených dveří. Dovolím si doufat, že to pro Vás bylo příjemně strávené odpoledne a Vaše chuťové pohárky byly taktéž potěšeny. Příští rok se na Vás opět těšíme. Milan Lechner

 • NOVÝ AUTOBUS!

  Opět jsme rozšířili naši nemalou vozovou rodinku, tentokrát o zbrusu nový autobus SETRA, tak ať Vám, našim klientům dobře slouží a dělá jen samou radost.

 • Nákup luxusního autobusu VOLVO 9700

  Pro naše nové i stávající zákazníky, jsme koupili nový luxusní autobus VOLVO 9700 pro pohodlné cestování.

 • Vítejte na nových stánkách LECHNER CZ, s.r.o.

  Doufáme, že se Vám budou naše nové stránky líbit.

Aktuality

 • CZECHBUS 2019

  Až do čtvrtka 28.11.2019 nás můžete navštívit na 9.ročníku veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky v prostorách moderního výstaviště PVA EXPO PRAHA Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany GPS: Loc: 50°7'41.662"N, 14°30'51.679"E Těšíme se na Vás v hale 2 - C 6

 • Gran Moravia

  Máte rádi sýry? Tak to jistě znáte sýr Gran Moravia, pro jehož výrobu dovážíme suroviny. Přejeme dobrou chuť!

Další novinky »